Seabourn

Ultra-luxury All Inclusive

Spoločnosť Seabourn je jednou z najluxusnejších plavebných spoločností vôbec.

V spoločnosti Seabourn pracujú ľudia s vášňou pre cestovanie. Ľudia, ktorí veria, že cestovanie obohacuje ľudského ducha. Na palube ich lodí je každá túžba splnená pohotovo a s ústretovým úsmevom. Či už sa jedná o teplú deku a šálku horúcej čokolády, keď sedíte na otvorenej terase počas plavby po Nórskych fjordoch alebo relaxačnú masáž krku pri bazéne, pri plavbe na týchto lodiach budete mať pocit, že ste členom veľmi exkluzívneho klubu.

Plavby sa nesú v elegantnom, no zároveň uvoľnenom klubovom duchu a okrem luxusných suite kajút a nádherných destinácií spoločnosť ponúka rôzne aktivity hlavne pre milovníkov vodných športov.

Flotila sa skladá z menších lodí, ktoré pripomínajú skôr privátne jachty a plavia sa aj na miesta, kde sa veľké lode nedostanú. Lode sú spojením luxusu a elegancie s vynikajúcim servisom a vysokým komfortom. 

Všetky apartmány sú vonkajšie kajuty, luxusne zariadené, s politikou otvoreného baru, kde sa podávajú prémiové vína, šampanské a liehoviny.

Destinácie: Aljaška, Antarktída, Patagónia, Arabský polostrov, India, Ázia, Austrália, Nový Zéland, Kanada, Nové Anglicko, Karibik, Stredozemné more, Severná Európa, Panamský Kanál, Južná Amerika

 
Názov lodeTonážKajuty
hostia
Hodnotenie
Rok
výstavby
Posledná
renovácia
Seabourn Encore40.350 t3022016 
Seabourn Odyssey32.346 t22520092017
Seabourn Ovation40.350 t2252018 
Seabourn Persuit Expedičné lode23.615 t132 2023 
Seabourn Quest32.346 t22520112018
Seabourn Sojourn32.346 t22520102018
Seabourn Venture Expedičné lode23.000 t132-2021 
   Expedičné lode Expedičná loď

Ubytovanie: priestranná suita privíta svojich hostí šampanským a plne zásobeným barom podľa osobných preferencií. Všetky suity sú premyslene navrhnuté a vkusne vyzdobené s pozornosťou na detaily. Majú široký výhľad na more a väčšina z nich disponuje aj súkromnou ​​verandou.
K vybaveniu každého apartmánu patria: Osobný steward ktorý zaistí, že všetko v suite bude vždy podľa predstáv hostí. Dostatočné úložné priestory a šatník, plyšové froté župany, papuče, trezor. Dvojlôžko alebo posteľ veľkosti Queen s luxusným matracom na mieru, bavlnenou bielizňou, sezónnou prikrývkou a vankúšmi z výberu pevných alebo mäkkých. V kúpeľni: priestranná mramorová vaňa, dvojité umývadlo, sprchovací kút a luxusné výrobky s exkluzívnou vôňou vytvorenou pre Seabourn londýnskou spoločnosťou Molton Brown. Bar v suite s výberom nealkoholických nápojov, vín a destilátov. Interaktívnu zábavu ponúka televízia so satelitnými programami a stovkami filmov a hudby. Komfortná aplikácia PressReader® prináša výber obľúbených novín a časopisov hosťa priamo do jeho smart telefónu alebo tabletu. Na expedičných lodiach, ďalekohľad Swarovski Optik v každej suite, ktorý môžu hostia používať počas plavby.

Stravovanie: kulinárske zážitky svetovej úrovne, povznesené na navyššiu možnú úroveň aj vďaka kulinárskemu partnerstvu s šéfkuchárom Thomasom Kellerom
Vysoko oceňovaná kuchyňa spoločnosti Seabourn začína tými najkvalitnejšími ingredienciami, naplnenými autentickými regionálnymi príchuťami, pripravovanými á la minute šikovnými palubnými kuchármi a podávanými s hrdosťou.
Každá loď ponúka výber stravovacích zariadení, z ktorých si môže hosť vybrať podľa svojej momentálnej nálady. Takmer všetky majú otvorené sedenie. Všetky jedlá sú bez príplatku a k obedu a večeri sa bezplatne nalievajú kvalitné vína.
Hlavné jedlá si hostia na požiadanie môžu vychutnať aj vo svojej suite alebo na verande.
Seabourn je hrdým členom Chaîne des Rôtisseurs, jednej z najprestížnejších gastronomických spoločností na svete, ktorá sa venuje umeniu vynikajúcich jedál.

Aktivity: Deň na lodi Seabourn ponúka pestrú paletu aktivít a oddychu. Deň na lodi Seabourn ponúka pestrý výber aktivít alebo oddychu. Pozdravte slnko cvičením jogy na palube alebo sa prevráťte na druhú stranu a odložte si to neskôr. Zabehnite si na bežiacom páse s výhľadom na more v posilňovni alebo si doprajte masáž vo wellness centre. Zúčastnite sa fascinujúcej prednášky alebo si na svojej súkromnej verande prečítajte správy cez PressReader. Zahrajte si golf na deväť jamkovom ihrisku alebo vyskúšajte šťastie v kasíne. Navštívte salón krásy, ponorte sa do bazéna alebo si jednoducho pozrite niektorý z premiérových filmov v posteli (s pukancami).
K mimoriadne obľúbeným patria Marina Day - v rôznych destináciách, s ponukou vodných športov, vrátane používania kajakov, vodných bicyklov, paddleboardov, jazdy na nafukovacích donuts, banánových člnoch, , vodného lyžovania a ďalších. K týmto dňom batrí aj zábavné barbecue na pláži a jedinečný zážitok Caviar in the Surf

Aplikácia pre mobil Seabourn Source: hostia sa na aplikáciu môžu pripojiť bezplatne na palube každej lode. Seabourn Source ponúka intuitívny a aktuálny prístup k denným podrobnostiam plavby priamo prostredníctvom smart telefónu, tabletu alebo notebooku. Ponúka: denné programy aktivít a zábavy, jedálne lístky a časy stravovania pre všetky miestne stravovacie zariadenia, časy zastávok v prístavoch, informácie o palubných kúpeľných procedúrach a lekciách wellness, možnosť rezervácie exkurzií na pobreží, pripojenie k platenému satelitnému internetu, informácie o osobnom lodnom účte.  Bližšie informácie TU  

V cene plavby je zahrnuté:

 • Ubytovanie v kajute kategórií Suite
 • Plná penzia na palube a nápoje, kaviár kedykoľvek počas dňa
 • Minibar naplnený na základe vašich požiadaviek
 • Zábava a animácia na palube
 • Sprepitné pre personál
 • Niektoré špeciálne podujatia na pevnine
 • Wi-Fi pripojenie (množstvo minút záleží od kategórie kajuty)
 • Prístavné poplatky

V cene nie je zahrnuté:

 • Niektoré fakultatívne výlety na pevnine
 • Niektoré druhy prémiových alkoholických nápojov
 • Osobné výdaje (kasíno, nákupy v butikoch, masáže a služby v spa a beauty salóne, babysitting, súkromné lekcie vo fitness atď.)
 • Doprava do/z hlavného prístavu nalodenia / vylodenia
 • Víza (ak sú potrebné)
 • Osobné cestovné poistenie